Москва ще здатна дивуватись: Апологети ілюзорного "величия" занепокоєні, що Китай раніше за Росію розробив надзвуковий безпілотник

Надзвуковий розвідувальний безпілотний літальний апарат (БПЛА) WZ-8 знаходиться на озброєнні 30-го авіаполку Повітряних сил Народно-визвольної армії Китаю (НВАК), що базується недалеко від Нанкіна (столиці східної провінції Цзянсу).

Британські ЗМІ звернули увагу на знімки двох БПЛА, що демонструвалися на репетиції параду, присвяченого 70-річчю утворення республіки, яка відбулася 1 жовтня в Пекіні (Китай). На дронах були помітні номера 21311 і 21312, що вказують на військову приналежність безпілотників, передають Патріоти України. Об этом сообщает chumnoy.in.ua со ссылкой на СМИ.

Згідно Jane’s 360, подібна п’ятизначна нумерація (формату 21x1x) означає, що носіями WZ-8 виступають стратегічні бомбардувальники H-6M Східного військового округу, який відповідає, зокрема, за протидію Тайваню і Японії. Видання зазначає, що на параді нумерація БПЛА була прибрана або прихована.

Зовні WZ-8 нагадує запускаємі з американського стратегічного бомбардувальника B-52H БПЛА D-21B, який США в березні 1971 року втратили над Китаєм. Представлений на параді екземпляр WZ-8, подібно D-21B, отримав у верхній частині фюзеляжу точки кріплення і виявився позбавлений повітрязабірників.

В даний час Росія аналогами WZ-8, згідно з відкритими джерелами, не озброєна.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/moskva-shche-zdatna-dyvuvatys-apolohety-iliuzornoho-velychyia-zanepokoieni-shcho-kytai-ranishe-za-rosiiu-rozrobyv-nadzvukovyi-bezpilotnyk-298067.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя