У Бердичеві готуються до зустрічі паломників

У Бердичеві готуються до зустрічі паломників
У Бердичеві готуються до зустрічі паломників
У Бердичеві триває підготовка до прибуття паломників із різних куточків України, Європи та світу, які 20 та 21 липня візьмуть участь у відпустових урочистостях Матері Божої Святого Скапулярія.

Цього року урочистості у Бердичеві відбудуться під гаслом «Богородице, українську сім’ю під Твій захист прийми!».
Уже протягом кількох тижнів на площі святого Йоана Павла ІІ тривають роботи з побудови трьох головних об’єктів: польового вівтаря, вежі для представників ЗМІ та майданчика для музикантів і хору. Споруджують їх працівники монастиря, парафіяни, брати босі кармеліти й черниці.
Цьогоріч до Бердичева прибуде близько 15 піших груп і дві групи велосипедистів. У суботу, 13 липня, вирушила перша група паломників з Києва, а в неділю, 14 липня, до Бердичева вирушили велосипедисти з Харкова.


Зустрічатимуть паломників у суботу, 20 липня, від 16-ї години. О 18-й годині Службу Божу очолить голова Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в України, єпископ-ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький, а проповідь виголосить єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький.


З 22-ї години 20 липня до 6-ї години 21 липня триватиме нічне молитовне чування у храмі в намірах сімей України.


Уранці 21 липня у храмі відбудеться Служба. О 9:30 розпочнеться молитва Розарію на площі святого Йоана Павла ІІ, а об 11-й – відпустова урочиста Літургія, яку очолить архієпископ Томаззо Капуто. Йому співслужитимуть єпископи України на чолі з головою Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в України, єпископом-ординарієм Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніславом Бернацьким.
Також участь у урочистостях візьмуть представники влади, дипломатичного корпусу й офіційні делегації.


21 липня в Україні також позачергові вибори до Верховної Ради України. За отриманою попередньою інформацією ця подія не суттєво вплине на кількість паломників, які планують взяти участь в урочистостях у Бердичеві. Велика кількість паломників, заздалегідь знаючи про свій намір взяти участь у паломництві та проголосувати на виборах, подбала про це, зареєструвавшись у Державному реєстрі виборців, тож матиме змогу проголосувати за обрану політичну партію саме в Бердичеві, адже згідно Закону України «Про вибори народних депутатів України» за мажоритарних кандидатів можуть голосувати лише виборці за місцем своєї реєстрації.


Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/85261-u-berdychevi-gotuyutsya-do-zustrichi-palomnykiv.html” Об этом сообщает musfan.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя